Miles&Smiles Otopark Kampanyası I Günlük 10 TL

12/10/2017

Kategori: Sabiha Gökçen En Uygun Otopark Sabiha Gökçen En Ucuz Otopark

Etiketler: Sabiha Gökçen En Ucuz Otopark Sabiha Gökçen Otopark Pegasus otopark thy sabiha Gökçen Otopark sabiha gökçen otopark ücreti 2017 pegasus otopark sabiha gökçen fiyat sabiha pegasus otopark pegasus otopark sabiha gökçen sabiha gökçen pegasus otopark pegasus ekopark pegasus sabiha gökçen otopark sabiha gökçen otopark ücreti 2018 ispark sabiha gökçen fiyat 2018 havapark THY İşbirliği ekopark


Miles&Smiles Otopark Kampanyası I Günlük 10 TL

Sabiha Gökçen Havaalanı,büyüme hedeflerini yurtdışı destinasyonlara önem vererek belirleyerek  bir havaalanı politikası izlemektedir.

2019  yılı Haziran ayı sonuna kadar uçacak yolcuların Miles&Smiles kart sahibi olanlara Sabiha gökçen Havapark otoparkını Günlüğü 10 TL'den şartsız ve koşulsuz kullanabilecekler.
Havapark, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanının yanı sıra, Otoparkta aracınızın günlüğü 10TL den en ekonomik fiyatlara yararlanabiliyor.

Eylül ayında 2.9 milyon yolcu sayısına ulaşan ve yolcu sayısını geçen yıla göre yüzde 8 artıran İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, bu yılın ilk 9 ayında ise toplam 23.4 milyon yolcuya ev sahipliği yaptı.
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Eylül ayında 2 milyon 945 bin 484 yolcuya ev sahipliği yaptı. Eylül ayındaki yolcu artışı geçen yıla göre yüzde 8 oldu. Bu yılın Ocak-Eylül döneminde ise toplam yolcu sayısı 23 milyon 442 bin 348 olarak gerçekleşti. Söz konusu dönemde yolcu artış oranı geçen yılın ilk 9 ayına oranla yüzde 4 arttı. Geçen yıl Eylül ayında yolcu sayısı 2 milyon 729 bin 993 olurken, ilk 9 aydaki toplam yolcu sayısı ise 22 milyon 540 bin 622 olarak gerçekleşmişti.
Öte yandan dış hat yolcu sayısı yılın ilk 9 ayında 7.8 milyon olurken, artış oranı yüzde 7 olarak gerçekleşti. İç hat yolcu sayısı ise yine aynı dönemde 15.6 milyon olarak gerçekleşti. İç hat yolcusundaki artış oranı geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 3 oldu.
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı terminal işletmecisi İSG'nin CEO'su Ersel Göral konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, yaz aylarında yaşanan yolcu yoğunluğunun Eylül ayında da devam ettiğini belirterek, tatil döneminin okulların açılmasına kadar sürdüğünü, Eylül ayındaki yolcu artışında bunun etkin rol oynadığını dile getirdi.

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı? 
Hemen Arayın ve Bilgi Alın 0505 067 99 99 (24 SAAT)


yorum yap


Gonca bastug 25/01/2018

26_29 ocak tarihlerinde sabiha gökçenden belgrada pegasusla ucacagim. Miles&miles kartım var. Otoparkı kullanabilir miyim? Ücreti nedir ve yer ayırtmak gerekir mi?

Cevap: Tabiki kullanabilirsiniz. Miles&Miles üyesi olanlar veya Pegasus Havayolunun tercih eden misafiler Havaparkı Şartsız koşulsuz ve Rezervasyona gerek olmadan  kullanabilirsiniz