Bir Sorum Var ?

07/12/2015

Kategori: Sabiha Gökçen En Uygun Otopark

Etiketler: Sabiha Gökçen En Ucuz Otopark Sabiha Gökçen En Uygun Otopark Sabiha Gökçen Otopark sabiha gökçen otopark ücreti 2017


Bir Sorum Var ?

Sıkça Sorulan Sorular kısmında cevabını bulamadığınız sorularınızı Whatsapp üzerinden bizlere canlı olarak danışabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağız.
0505 067 99 99


yorum yap


Gökçe Eren 07/06/2017

Otoparktan havaalanına kaç dakikada bir ring kalkıyor?

Cevap: Havapark ile havaalanı arasında 20dk aralıkla ring servislerimiz çalışmaktadır.

İbrahim Odabaş 28/06/2017

Merhabalar,  Araç için rezervasyona gerek var mı?  cuma günü saat 18:30 gibi bırakmayı düşünüyorum. Rezervasyona gerek yok ise yer olacak mıdır ? Ayrıca navigasyon dışında ben gişelerden çıktıktan sonrası için tarif almak istiyorum.

Cevap: Havapark'ı kullanmanız için rezervasyon yapmanıza gerek yoktur. Yerimiz müsait olacaktır. Olası durumlar için ek 250 araçlık yerimiz vardır.  Kurtköy veya Ohanlı gişelerinden çıktıktan sonra Orhanlı talebalalarını izleyerek bizim bulumduğumuz caddeye ulaşabilirsiniz. Opet benzin istasyonunun 20 metre ilerisinde yer almaktayız.

Emel basmacı 14/08/2017

Sabiha gökcen hava alanı ıle havapark arasındaki mesafe ne kadar ?

Cevap: Sabiha Gökçen Havaalanı ile Havapark arası Ücretsiz Servis aracımız ile yaklaşık 4dk sürmektedir. Ama Havaalanı girişinde aralıklarla yapılan güvenlik denetimleri bu süreyi bir miktar uzatabilmektedir.